Promocje
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
3 995,00 zł 3 695,00 zł 3 247,97 zł 3 004,07 zł
szt.
Blackmagic Micro Studio Camera 4K
Blackmagic Micro Studio Camera 4K
5 995,00 zł 5 395,00 zł 4 873,98 zł 4 386,18 zł
szt.
Produkt dnia
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
3 995,00 zł 3 695,00 zł 3 247,97 zł 3 004,07 zł
szt.
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
4 395,00 zł 3 573,17 zł
szt.
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
19 995,00 zł 16 256,10 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Kabel Thunderbolt 5,5m Kabel Thunderbolt 5,5m
Cena: 995,00 zł (netto: 808,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Zasilający 1m XLR 4-Pin - Blackmagic Kabel Zasilający 1m XLR 4-Pin - Blackmagic
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Zasilający 3m XLR 4-Pin - Przedłużacz Kabel Zasilający 3m XLR 4-Pin - Przedłużacz
Cena: 200,00 zł (netto: 162,60 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Adapter Kątowy HD-SDI BNC-BNC M-F 75 Ohm - Kolanko Adapter Kątowy HD-SDI BNC-BNC M-F 75 Ohm - Kolanko
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Beczka Ekonomiczna HD-SDI BNC-BNC 75 Ohm - Złączka Beczka Ekonomiczna HD-SDI BNC-BNC 75 Ohm - Złączka
Cena: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel CAT 7 PoE+ Ethernet Draka Flex 100m, Bęben Schill Kabel CAT 7 PoE+ Ethernet Draka Flex 100m, Bęben Schill
Producent: Draka, Schill
Cena: 895,00 zł (netto: 727,64 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel CAT 7 PoE+ Ethernet Draka Flex 50m, Bęben Schill Kabel CAT 7 PoE+ Ethernet Draka Flex 50m, Bęben Schill
Producent: Draka, Schill
Cena: 650,00 zł (netto: 528,46 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel XLR - Mini XLR Adapter Kabel XLR - Mini XLR Adapter
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Unitek Adapter SSD SATA III z Akceleratorem UASP na USB 3.0 Unitek Adapter SSD SATA III z Akceleratorem UASP na USB 3.0
Producent: UNITEK
Cena: 100,00 zł (netto: 81,30 zł )
szt.
zobacz więcej
Adapter Micro USB na USB-C Adapter Micro USB na USB-C
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Gumowa Zaślepka SFP Gumowa Zaślepka SFP
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel  Mini USB do USB - DEMO Kabel Mini USB do USB - DEMO
Cena: 20,00 zł (netto: 16,26 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel CAT 6 PoE+ Premium Ethernet 3m Kabel CAT 6 PoE+ Premium Ethernet 3m
Cena: 50,00 zł (netto: 40,65 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel CAT 6 PoE+ Premium Ethernet 5m Kabel CAT 6 PoE+ Premium Ethernet 5m
Cena: 60,00 zł (netto: 48,78 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel zasilający 1,5m do urządzeń Blackmagic - kątowy Kabel zasilający 1,5m do urządzeń Blackmagic - kątowy
Cena: 30,00 zł (netto: 24,39 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl