Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Promocje
Samyang XEEN 85mm T1.5 - Obiektyw Kinematograficzny, Mocowanie EF lub PL
Samyang XEEN 85mm T1.5 - Obiektyw Kinematograficzny, Mocowanie EF lub PL
7 995,00 zł 6 495,00 zł 6 500,00 zł 5 280,49 zł
szt.
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy - Bez Zasilacza
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy - Bez Zasilacza
350,00 zł 325,00 zł 284,55 zł 264,23 zł
szt.
Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2
Blackmagic URSA Mini Pro 4.6K G2
28 995,00 zł 26 595,00 zł 23 573,17 zł 21 621,95 zł
szt.
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy + Zasilacz OEM
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy + Zasilacz OEM
400,00 zł 375,00 zł 325,20 zł 304,88 zł
szt.
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K EF
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K EF
11 995,00 zł 10 995,00 zł 9 752,03 zł 8 939,02 zł
szt.
Produkt dnia
Blackmagic Mini Converter SDI to Audio 4K
Blackmagic Mini Converter SDI to Audio 4K
1 495,00 zł 1 215,45 zł
szt.
Blackmagic ATEM 1 M/E Production Studio 4K
Blackmagic ATEM 1 M/E Production Studio 4K
11 995,00 zł 9 752,03 zł
szt.
Blackmagic Mini Converter SDI to Analog 4K
Blackmagic Mini Converter SDI to Analog 4K
1 495,00 zł 1 215,45 zł
szt.
Blackmagic Teranex Mini - Optical to HDMI 12G
Blackmagic Teranex Mini - Optical to HDMI 12G
2 395,00 zł 1 947,15 zł
szt.
Blackmagic Video Assist 4K - DEMO
Blackmagic Video Assist 4K - DEMO
3 595,00 zł 2 922,76 zł
szt.
Blackmagic Teranex Mini - IP Video 12G
Blackmagic Teranex Mini - IP Video 12G
2 395,00 zł 1 947,15 zł
szt.
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
4 795,00 zł 3 898,37 zł
szt.
Blackmagic Teranex Mini - Optical to HDMI 12G + SFP 6G Kit
Blackmagic Teranex Mini - Optical to HDMI 12G + SFP 6G Kit
2 795,00 zł 2 272,36 zł
szt.
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy - Bez Zasilacza
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy - Bez Zasilacza
350,00 zł 325,00 zł 284,55 zł 264,23 zł
szt.
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
19 995,00 zł 16 256,10 zł
szt.
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy + Zasilacz OEM
Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy + Zasilacz OEM
400,00 zł 375,00 zł 325,20 zł 304,88 zł
szt.
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K EF
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K EF
11 995,00 zł 10 995,00 zł 9 752,03 zł 8 939,02 zł
szt.
Gumowa Zaślepka SFP Gumowa Zaślepka SFP
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Blackmagic Wkładka Optyczna SFP 3G 10km Blackmagic Wkładka Optyczna SFP 3G 10km
Cena: 395,00 zł (netto: 321,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 6G 10 km Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 6G 10 km
Cena: 495,00 zł (netto: 402,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Thunderbolt 5,5m Kabel Thunderbolt 5,5m
Cena: 995,00 zł (netto: 808,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Światłowód Militarny LC-LC Kevlar SM 4-Włóknowy 50m, Bęben Schill Światłowód Militarny LC-LC Kevlar SM 4-Włóknowy 50m, Bęben Schill
Producent: Draka, Schill
Cena: 1 395,00 zł (netto: 1 134,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Thunderbolt 10m Kabel Thunderbolt 10m
Cena: 1 495,00 zł (netto: 1 215,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 12G 10 km Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 12G 10 km
Cena: 1 595,00 zł (netto: 1 296,75 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl