Promocje
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
3 995,00 zł 3 695,00 zł 3 247,97 zł 3 004,07 zł
szt.
Blackmagic Micro Studio Camera 4K
Blackmagic Micro Studio Camera 4K
5 995,00 zł 5 395,00 zł 4 873,98 zł 4 386,18 zł
szt.
Produkt dnia
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
Blackmagic Video Assist 4K - 7" Podgląd Ultra HD i Nagrywarka SDI/HDMI
3 995,00 zł 3 695,00 zł 3 247,97 zł 3 004,07 zł
szt.
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
Blackmagic ATEM Television Studio HD - 8-Kanałowy Mikser 1080p
4 395,00 zł 3 573,17 zł
szt.
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
Blackmagic URSA Mini 4.6K PL
19 995,00 zł 16 256,10 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Blackmagic Wkładka Optyczna SFP 3G 10km Blackmagic Wkładka Optyczna SFP 3G 10km
Cena: 395,00 zł (netto: 321,14 zł )
szt.
zobacz więcej
Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 6G 10 km Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 6G 10 km
Cena: 495,00 zł (netto: 402,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 12G 10 km Certyfikowana Wkładka Optyczna Blackmagic SFP 12G 10 km
Cena: 1 595,00 zł (netto: 1 296,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Thunderbolt 10m Kabel Thunderbolt 10m
Cena: 1 495,00 zł (netto: 1 215,45 zł )
szt.
zobacz więcej
Kabel Thunderbolt 5,5m Kabel Thunderbolt 5,5m
Cena: 995,00 zł (netto: 808,94 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m Patchcord Światłowodowy LC/UPC-LC/UPC Dwużyłowy, 5m
Cena: 49,00 zł (netto: 39,84 zł )
szt.
zobacz więcej
Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m Patchcord Światłowodowy LC-LC Simplex, 1m
Cena: 29,00 zł (netto: 23,58 zł )
szt.
zobacz więcej
Gumowa Zaślepka SFP Gumowa Zaślepka SFP
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl